Histmag potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!

Bez Twojej pomocy nie będziemy mogli dalej popularyzować historii!


Od 19 lat popularyzujemy historię. Naszym priorytetem jest opowiadanie o historii w sposób rzetelny i ciekawy, bez popadania w tabloidyzację. Jesteśmy otwarci na różne poglądy i spojrzenia na historię.

Nie zabiegamy o środki od polityków i wielkich koncernów. Chcemy dalej tworzyć dla Ciebie medium niezależne od wszelkich wpływów, do czego są nam potrzebne pieniądze. Choć wielu współpracujących z nami reklamodawców docenia nas i naszych Czytelników, nie chcemy zamienić się w słup ogłoszeniowy. Mocniejsze uzależnienie od reklam zmusiłoby nas do nachalnej walki o każde kliknięcie, co odbiłoby się na jakości tekstów. Nie chcemy do tego dopuścić, dlatego zwracamy się do Ciebie o pomoc.Potrzebujemy Twoich pieniędzy na:

Cel 1: aktywne wspieranie społeczności
760 zł / 5 000 zł w tym miesiącu

Cel 2: rozwój portalu Histmag.org
760 zł / 10 000 zł w tym miesiącu

Cel 1: aktywne wspieranie społeczności Histmaga
    Chcemy, by Histmag coraz bardziej był przestrzenią do aktywnej, sympatycznej i rzetelnej dyskusji. Wiązałoby się to z:
  • aktywniejszym zaangażowaniem redakcji w dyskusje w naszym portalu i na Facebooku
  • utworzeniem specjalnej przestrzeni do dyskusji (forum lub grupa na Facebooku - wybór będzie należał do Was!) przeznaczonej wyłącznie dla osób nas wspierających
Zobacz nasze pomysły!

Cel 2: rozwój portalu Histmag.org
Chcemy rozwijać i unowocześniać nasz serwis - w kierunkach wytyczonych wspólnie z osobami nas wspierającymi:
  • zwiększenie częstotliwości aktualizacji serwisu i częstsze publikowanie Waszych ulubionych typów materiałów, nowe rubryki, nowe formy prezentacji treści (np. osie czasu, interaktywne mapy, materiały video realizowane przez redakcję Histmag.org)
  • poprawienie działania serwisu na urządzeniach mobilnych, zmiana wyglądu strony głównej, aplikacja mobilna HM
  • zwiększenie dbałości o wygląd artykułów oraz o jeszcze większą poprawność merytoryczną i językową (dodatkowa redakcja i korekta językowa treści)
  • wydawanie Histmaga w formie bardzo dobrze wyglądającej elektronicznej wersji „magazynowej” na czytniki / do wydruku w formacie PDF
  • mocniejsze zaangażowanie portalu w debatę historyczną czy realizacja okołohistorycznych akcji społecznych
Zobacz nasze pomysły!

Licznik wpłat staramy się aktualizować regularnie, ale nie odbywa się to w czasie rzeczywistym - wszelkie Wasze wpłaty zostaną odnotowane z pewnym opóźnieniem.