Opublikowano
2020-06-28 16:58
Licencja
Wolna licencja

Wojna na Pacyfiku w kolorze [Galeria]

Gdy w Europie umilkły działa, w innej części globu II wojna światowa wciąż trwała w najlepsze. Jak wyglądał ten teatr działań wojennych? Jak przebiegały walki na Pacyfiku, zapoczątkowane przez niesławny atak na Pearl Harbor? Oto ciekawe, kolorowe zdjęcia z czasów starć na Oceanie Spokojnym.


Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: Grzegorz Maculewicz |

Antarktyda w tagach?Odpowiedz
Paweł Czechowski

Ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim. W historii najbardziej pasjonuje go wiek XX, poza historią - piłka nożna.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org