Opublikowano
2006-11-21 23:00 (akt. 2019-01-08 18:00)
Licencja
Prawa zastrzeżone

Współpraca

Redakcja Histmag.org to zespół ludzi, którzy chcą opowiadać o historii w sposób rzetelny i uczciwy, wykorzystując przy tym nowoczesne narzędzia technologiczne.


Współpraca z podmiotami zewnętrznymi:

Wydaj swoją książkę w Histmag.org!

Praktyki w Histmag.org:

Wytyczne i porady dla współpracowników i kandydatów na współpracowników:

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Jeśli chcesz pełnić w naszym zespole dowolną funkcję (np. pisać artykuły popularnonaukowe, recenzje lub felietony, współpracować z nami jako dziennikarz, redaktor, korektor, programista lub grafik), prześlij nam swoje zgłoszenie (prosimy o umieszczenie w treści maila zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji współpracowników redakcji histmag.org. ) oraz próbkę swojej dotychczasowej pracy lub tekst proponowany do publikacji. Nie zapomnij napisać kilku zdań o sobie i swoich zainteresowaniach!

W przypadku tekstów pamiętaj o zastosowaniu się do prezentowanych powyżej wytycznych dla odpowiednich rodzajów treści. Tekst, aby został przez nas dopuszczony do publikacji, musi:

  • stać na wysokim poziomie merytorycznym
  • być nie publikowaną wcześniej pracą własną
  • być przystępny dla czytelnika pod względem języka i kompozycji
  • być wolny od błędów ortograficznych, składniowych itp. usterek

Wszystkie aplikacje prosimy przesyłać na adres redakcja@histmag.org. Staramy się na nie odpisywać w przeciągu siedmiu dni. W przypadku braku odpowiedzi prosimy przesłać list ponownie – otrzymujemy bardzo wiele wiadomości i zdarza się, że niektóre giną lub są automatycznie usuwane przez narzędzia chroniące przed spamem.

Zawarte w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z procedurą rekrutacyjną i zawarciem umowy o współpracy i wyłącznie w niezbędnym do tego zakresie. Informacje o zasadach przetwarzania powierzonych nam danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności .

Histmag - współpraca

Redakcja

Redakcja Histmag.org

Prawa zastrzeżone – ten materiał jest chroniony przez przepisy prawa autorskiego.

Kopiowanie, przedrukowywanie (poza dozwolonymi prawnie wyjątkami) wyłącznie za zgodą redakcji: redakcja@histmag.org