Żmija, ale atrakcyjna. Perfidny plan Aleksandry Rakowskiej [Podcast]

opublikowano: 2021-08-19 14:39
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Na kanale STREFA MROKU ukazał się podcast, w którym czytany jest fragment naszego e-booka „Gdzie diabeł nie może. Morderczynie i filutki” autorstwa Mariusza Gadomskiego. Bohaterami odcinku są Aleksandra Rakowska i tajemniczy wisielec spod Łomży... Posłuchajcie historycznego podcastu kryminalnego!
REKLAMA
Ludzie przesądni uważają, że jak wieje silny, porywisty wiatr, to znaczy, że ktoś się powiesił. Wykorzystują to twórcy horrorów i thrillerów. Jedną z bardziej przerażających scen jest widok poruszany podmuchami wiatru widok człowieka powieszonego na drzewie lub straconego na szubienicy. Tu tego nie było. Chociaż wiało jak sto diabłów, mężczyzna z powrozem na szyi wisiał na gałęzi tak nisko wyrastającej z pnia, że jego ugięte nogi opierały się o ziemię, pokrytą warstwą śniegu...

Mariusz Gadomski, autor świetnie przyjętej książki „Jak zabijać, to tylko we Lwowie”, zabiera nas w podróż przez epoki i prezentuje sylwetki pięciu dam, które doskonale wiedziały, do czego służy trucizna, sztylet i proch strzelniczy. Nie chciały walczyć o równouprawnienie, ale o władzę. Nie pragnęły szacunku, ale wielkiej fortuny. Nie cofnęły się przed niczym, by zrealizować swoje cele. Wstąpiły na drogę zbrodni i występku.

Jakie intrygi uknuła Teresa Karolina z Rzewuskich, druga żona sławnego Karola Stanisława Radziwiłła „Panie Kochanku”? Jakie skandale w całej Europie wywołała Maria Teresa Dogrumowa? Kim była kobieta, którą międzywojenna prasa nazwała „Czarną Damą”? Na te i inne pytania odpowiada e-book „Gdzie diabeł nie może. Morderczynie i filutki”.

Posłuchajcie podcastu z kanału STREFA MROKU !

Zobacz też:

Polecamy e-book Mariusza Gadomskiego „Gdzie diabeł nie może. Morderczynie i filutki”

Mariusz Gadomski
„Gdzie diabeł nie może. Morderczynie i filutki”
cena:
14,90 zł
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
155
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-46-4
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Julia Obrycka
Dział promocji i reklamy Histmag.org, obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Logistyka i administrowanie w mediach. W historii najbardziej interesuje ją aspekt społeczno-gospodarczy. Lubi gry video, muzykę oraz czytanie książek na czytniku.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone